Menu
Sepet

Kırtasiye Malzemeleri

Kafa kısmının içini boncuk elyafla dolduruyoruz. Yıkanabilir, şekli bozulmaz.  Yıkama yaptıktan sonra daha düzgün olması için ütüleyebilirsiniz.  Standart bir roman boyutuna uygundur. Kitaba giren kısmı 20 cm. Tamamı 30cm. ..
29,90 TL Vergiler Hariç:29,90 TL
Youtube Youtube
Tükenmek Üzere
Video barındırma sitesi dendiğinde ilk akla gelen ve pek çok aracı içerisinde barındıran web sitesi şüphesiz Youtube’dur. Dolayısıyla teknoloji ilerledikçe bu tür video barındırma siteleri çoğalmış, ticari önemi artmış ve bu alanda geliştirmelere gidilmiştir. Öyle ki, her bireyin hazırladığı videola..
55,00 TL 52,00 TL Vergiler Hariç:52,00 TL
YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları kitabında, 10 adet deneme sınavı (800 soru) bulunmaktadır. Bu sınavlar; adayların gerçek Yökdil sınav mantığını kavramasını, eksiklerini görmelerine ve gidermelerine yardımcı olmayı ve sınav tecrübelerini arttırmayı hedeflemektedir. Diğer Yökdil kitaplarımızda..
44,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:44,90 TL
YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları kitabında, 10 adet deneme sınavı (800 soru) bulunmaktadır. Bu sınavlar; adayların gerçek Yökdil sınav mantığını kavramasını, eksiklerini görmelerine ve gidermelerine yardımcı olmayı ve sınav tecrübelerini arttırmayı hedeflemektedir. Diğer Yökdil kitaplarımızd..
44,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:44,90 TL
YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları kitabında, 10 adet deneme sınavı (800 soru) bulunmaktadır. Bu sınavlar; adayların gerçek Yökdil sınav mantığını kavramasını, eksiklerini görmelerine ve gidermelerine yardımcı olmayı ve sınav tecrübelerini arttırmayı hedeflemektedir. Diğer Yökdil kitaplarımızda o..
44,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:44,90 TL
Yeni Başlayanlar için Windows Server Yeni Başlayanlar için Windows Server
Tükenmek Üzere
Microsoft’un buluta entegre sunucu işletim sistemi Windows Server 2012 R2 sistem ve sunucu yönetimini incelediğimiz “Yeni Başlayanlar İçin Windows Server 2012 R2” kitabımızla sizlerleyiz. Bu kitabımızla hedef olarak; yeni başlayanlar için Windows Server 2012 R2 sistem ve sunucu rolleri, uygulama, gü..
60,00 TL 56,00 TL Vergiler Hariç:56,00 TL
Yeni Başlayanlar için Web Tasarım Kılavuzu Yeni Başlayanlar için Web Tasarım Kılavuzu
Tükenmek Üzere
Bu kitabı elinize alıp arka kapağını çevirecek kadar merak ettiyseniz siz de webin sihirli dünyasına girmeye hazırsınız demektir. Bu kitap, webin dünyasında kendinize yer açarken sizin en güvenilir kaynağınız ve destekçiniz olacak. Çünkü içeriği bir profesyonel tarafından sizi olduğunuz noktadan dil..
47,00 TL 45,00 TL Vergiler Hariç:45,00 TL
Yeni Başlayanlar için Sap Abap 4 Yeni Başlayanlar için Sap Abap 4
Tükenmek Üzere
Bu kitap; SAP ABAP/4 yazılım dilini öğrenmek isteyen SAP kullanıcısı, programcı ve danışman adayı kişiler için, bilgi seviyelerini başlangıçtan orta seviyeye taşıyabilecek bir içerik sunmaktadır. Anlatımı, daha önce SAP ABAP/4 ile hiç tanışmamış kişilerin de rahatlıkla kavrayabileceği şekilde tasarl..
49,00 TL 49,00 TL Vergiler Hariç:49,00 TL
Yeni Başlayanlar için Excel Yeni Başlayanlar için Excel
Tükenmek Üzere
Excel’e yeni başlıyorsanız bu kitap tam size göre. Başlangıçtan orta seviyeye kadar birçok örneklerden oluşan kitabımız, menü karmaşasına girmeden en çok işinize yarayacak olan konulara değinmektedir. Özellikle Öğrencilerin, Muhasebe ve Finans çalışanlarının, matematiksel işlem yapanların sıkça karş..
47,00 TL 45,00 TL Vergiler Hariç:45,00 TL
Yeni Başlayanlar için 3DS MAX Mimari Modelleme Yeni Başlayanlar için 3DS MAX Mimari Modelleme
Tükenmek Üzere
Mimarlar, İç Mimarlar, Sanal Gerçeklik Sahne Tasarımcıları, TV Jenerik Hazırlama, Grafik Tasarımı, Aydınlatma ve Işık Tasarımı uygulamaları gibi görselleşmeye ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılmak üzere hazırlanan bu eser, görselleşme sürecinde modelleme ile birlikte Render motor ayarları, ışık ayar..
54,00 TL 47,00 TL Vergiler Hariç:47,00 TL
YDS - YÖKDİL Vocabulary Sınavlarda en çok çıkan kelimeler Kelimelerin en çok kullanılan anlamları Verb, Adverb ve Phrasal Verb sözlüğü Kapsamlı eş anlamlılar listesi Preposition Listesi Sınavlarda çıkan kelime soruları 680 test sorusu 2000 alıştırma cümlesi Alanlarla ilgili sözlük, alıştırma ve test..
54,90 TL 54,90 TL Vergiler Hariç:54,90 TL
YDS Vocabulary Practice & Progress, YDS'ye hazırlanan öğrencilerin kelime bilgisini güçlendirerek sınavda başarılı olmalarına önemli bir katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Bu çalışma, sınıf ortamında kullanılmaya ve bireysel çalışmaya uygundur. YDS'de En Çok Karşılaşılan 3000 Kelime İngilizce - T..
74,90 TL 74,90 TL Vergiler Hariç:74,90 TL
YDS Tips and Tricks Grammar YDS Tips and Tricks Grammar
Tükenmek Üzere
YDS TIPS and TRICKS İpuçları ve Çeldiriciler • Kapsamlı dil bilgisi konu özetleri • Dil bilgisi konuları hakkında sınavlara yönelik ipuçları ve çeldiriciler • Cümle yapısı analizleri • Yeniden yazma alıştırmaları • Dil bilgisi konu tekrar testleri • Dil bilgisi konularına göre çıkmış sorular ve çözü..
64,90 TL 64,90 TL Vergiler Hariç:64,90 TL
YDS Skills Question Bank kitabında 1840 özgün soru bulunmaktadır. Bu sorular YDS’deki soru türleri, temalar ve zorluk dereceleri esas alınarak hazırlanmıştır. Katılımcıların sınavda zorlandıkları soru tiplerine daha çok yer verilmiştir. Soruların zorluk dereceleri ÖSYM’nin düzenlediği en güncel YDS’..
54,90 TL 54,90 TL Vergiler Hariç:54,90 TL
Okuma bölümü, öğrencilerin sınavda en çok zorlandıkları bölümdür. YDS Reading Question Bank öğrencilerin bu ihtiyacı göz önünde alınarak hazırlanmıştır. Bu kitap öğrencilerin okuduğunu anlama yeteneğini arttırmak ve YDS sınavındaki okuma bölümü mantığı konusunda öğrencilerin fikir sahibi olmalarını ..
59,00 TL 59,00 TL Vergiler Hariç:59,00 TL
Bu tür sınavlarda en çok kullanılan, en yaygın Phrasal Verbs kitabının temeli oluşturulmuş ve fiillerin sınavda kullanılan anlamlarının Türkçe karşılıkları açık ve net olarak verilmiştir. Verilen bu anlamları ezberlemeyi pekiştirmek için, kelimeler, nasıl kullanıldıklarını gösteren bir örnek İngiliz..
44,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:44,90 TL
YDS Grammar Stratejiler İpuçları ve Çeldiriciler • Kapsamlı dil bilgisi konu özetleri • Dil bilgisi konuları hakkında sınavlara yönelik ipuçları ve çeldiriciler • Cümle yapısı analizleri • Yeniden yazma alıştırmaları • Dil bilgisi konu tekrar testleri • Dil bilgisi konularına göre çıkmış sorular ve ..
54,90 TL 54,90 TL Vergiler Hariç:54,90 TL
YDS Grammar Question Bank; YDS, YÖKDİL, YKS DİL, ÖABT sınavlarına girecek öğrenciler için uygundur. Bu kitaptaki sorular sistematik ve sarmal bir şekilde hazırlanmıştır. İşlenen konular bir sonraki konunun testlerinde de kullanılmıştır. YDS Grammar Question Bank kitabında özgün ve akademik cümlelerd..
59,00 TL 59,00 TL Vergiler Hariç:59,00 TL
YDS Grammar, YDS sınavının yapısına uygun hazırlanmıştır. Bütün dil bilgisi konuları sınavdaki ağırlıklarına göre en ince detayına kadar verilmiştir. Anlatım dili sade ve nettir. Bu kitapta çeşitli soru tiplerinden oluşan çok sayıda alıştırma bulunmaktadır. Çok sayıda test sorusu ile öğrencinin gram..
64,90 TL 64,90 TL Vergiler Hariç:64,90 TL
YDS Deneme Sınavları kitabında, 10 adet Deneme sınavı bulunmaktadır. İlk beş deneme sınavındaki bütün soruların videolu çözümleri bulunmaktadır. Bu sınavlar öğrencinin gerçek YDS sınav mantığı konusunda bilgi sahibi olmaları bakımından son derece önemlidir. Diğer YDS kitaplarımızda olduğu gibi bu ki..
46,90 TL 46,90 TL Vergiler Hariç:46,90 TL
Yapay Zeka Yapay Zeka
Tükenmek Üzere
Yapay zeka günümüz teknolojisinde gerek uygulama alanları gerek ise düşünebilen cihazlar oluşturabilmek açısından oldukça önemli bir bilim dalıdır. İnsan gibi karar verebilen modeller üretebilme düşüncesi insanlar için çok eskiye dayanan bir durumdur. Zaman içerisinde değişik düşünce yapıları ile in..
55,00 TL 52,00 TL Vergiler Hariç:52,00 TL
WordPress Tema Programlama WordPress Tema Programlama
Tükenmek Üzere
Wordpress içerik yönetim sistemi, internetin %20'sini oluşturmaktadır. Geniş kullanıcı kitlesine sahip bu sistemin, istekler doğrultusunda şekillendirilebilmesi büyük bir önem arz etmektedir. Bu kitabı yazarken hedefimiz, Wordpress içerik yönetim sisteminin geliştirilmesi ile ilgili Türkçe kaynak sa..
47,00 TL 45,00 TL Vergiler Hariç:45,00 TL
Word ve Excel için Otomasyon Çözümleri Word ve Excel için Otomasyon Çözümleri
Tükenmek Üzere
Bu kitap Microsoft Office yazılımlarından en sık kullanılan Word ve Excel ile kişisel veya kurum içi otomasyon projeleri oluşturmak isteyen okuyucular içindir. Özellikle VBA programlama dili ile temel düzeyde çözümler oluşturmayı öğrenmek isteyenlerin bu kitaptan yararlanacağını umuyoruz. VBA ortamı..
54,00 TL 52,00 TL Vergiler Hariç:52,00 TL
Windows Server Sistem Yönetimi 2. Cilt Windows Server Sistem Yönetimi 2. Cilt
Tükenmek Üzere
''Microsoft’un yeni nesil işletim sistemi olan Windows Server 2019 sistem ve sunucu yönetim platformlarını derinlemesine incelediğimiz “Windows Server Sistem Yönetimi” serimizin ikinci kitabını, sizlerin istifadesine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İki kitaplık serimiz ile Windows Server 2019 si..
119,80 TL 99,00 TL Vergiler Hariç:99,00 TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 278 (12 Sayfa)